PROMOCJA
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą promocyjną

Zobacz promocję


Centrala / Sekretariat

ELHURT-ELMET Spółka z o.o.
15-501 Białystok
ul. Baranowicka 115
tel. 85 732 91 36
fax 85 743 75 07
e-mail: biuro@elhurt-elmet.pl
 



Prezes Zarządu
Walentyna Szymańska

tel. 85 732-91-36
e-mail: w.szymanska@elhurt-elmet.pl
Wiceprezes zarządu
Grzegorz Popławski

tel. 85 732-91-36 wew. 12
tel. kom. 508 223 509
e-mail: g.poplawski@elhurt-elmet.pl
 

Dyrektor finansowy
Główny księgowy

Renata Wnorowska

tel. 85 732 91 36 wew. 15
tel. kom. 663 788 414
e-mail: r.wnorowska@elhurt-elmet.pl
Członek zarządu
Sylwia Popławska

tel. 85 732 91 36 wew. 10
tel. kom. 501 076 459
e-mail: s.poplawska@elhurt-elmet.pl
 

Dyrektor handlowy
Bogdan Tomczyk

tel. 85 732 91 36 wew. 14
tel. kom. 663 788 141
e-mail: b.tomczyk@elhurt-elmet.pl
Dyrektor ds. Inwestycji
Eugeniusz Nowik

tel. 85 732 91 36 wew. 35
tel. kom. 663 788 417
e-mail: e.nowik@elhurt-elmet.pl
 

p.o. Dyrektora Rynku Energetyki
Dariusz Hutnik

tel. 85 732 91 36 wew. 17
tel. kom. 663 788 413
e-mail: d.hutnik@elhurt-elmet.pl
Kierownik Działu Zaopatrzenia
Dariusz Staniszewski

tel. 85 732 91 36 wew. 26
tel. kom. 663 788 419
e-mail: d.staniszewski@elhurt-elmet.pl
 

Dyrektor Działu Obsługi Elektronicznej
Grzegorz Krzynówek

tel. 85 743 78 00
tel. kom. 695 361 885
e-mail: g.krzynowek@elhurt-elmet.pl
Kierownik Działu Teletechniki
Marek Sekściński

tel. 85 732 91 36 wew. 20
tel. kom. 667 770 164
e-mail: m.sekscinski@elhurt-elmet.pl
 

Kierownik Magazynu
Artur Wrzesiński

tel. 85 732 91 36 wew. 21
fax. 85 740 36 77
Specjalista ds. marketingu
Marta Siemieniuk

tel. 85 732 91 36 wew. 18
tel. kom. 667 770 126
e-mail: m.siemieniuk@elhurt-elmet.pl
 

2016-05-17
Teletechnika
Szanowni Państwo, z przyjemnością informujemy, iż rozszerzamy naszą ofertę o...
2016-05-16
Poszukujemy ajentów
W związku z intensywnym rozwojem naszej sieci sprzedaży, poszukujemy osób lub...
2016-03-29
Oprawy Ledinaire
W ostatnim czasie wprowadziliśmy do sprzedaży oprawy Ledinaire - rodzinę...
 
O firmie | Produkty | Galeria | Oddziały | Partnerzy | Aktualności | Promocje | Magazyn | Kontakt
4e.multimedia.studio