Centrala / Sekretariat
Elhurt-Elmet Sp. z o.o.
ul. Baranowicka 115
15-501 Białystok
tel. 85 732 91 36
fax. 85 743 75 07
e-mail: biuro@elhurt-elmet.pl
Godziny otwarcia:

Biuro:
Pn-Pt: 8:00 - 16:00
Sob: nieczynne
Nd: nieczynne
Dział handlowy:
Dział zakupów i zaopatrzenia:
Magazyn:
Pn-Pt: 7:00 - 16:00
Sob: nieczynne
Nd: nieczynne
Salon Sprzedaży:
Pn-Pt: 7:00 - 17:00
Sob: 7:00 - 14:00
Nd: nieczynne
Prezes Zarządu
Walentyna Szymańska
tel. 85 732 91 36

Wiceprezes Zarządu
Grzegorz Popławski
tel. 85 732 91 36 wew 12
tel. kom. 508 223 509
e-mail: g.poplawski@elhurt-elmet.pl

Członek Zarządu
Sylwia Popławska
tel. 85 732 91 36 wew 10
tel. kom. 501 076 459
e-mail: s.poplawska@elhurt-elmet.pl

Dyrektor Finansowy, Główny Księgowy
Renata Wnorowska
tel. 85 732 91 36 wew 15
tel. kom. 663 788 414
e-mail: r.wnorowska@elhurt-elmet.pl

Dyrektor Handlowy
Bogdan Tomczyk
tel. 85 732 91 36 wew 14
tel. kom. 663 788 141
e-mail: b.tomczyk@elhurt-elmet.pl

Dyrektor Działu Sprzedaży Detalicznej
Krzysztof Popławski
tel. 85 741 27 65
tel. kom. 667 770 278
e-mail: k.poplawski@elhurt-elmet.pl

Kierownik Zespołu Sprzedaży i Obsługi Klienta
Piotr Ponimasz
tel. 85 732 91 36 wew 20
tel. kom. 663 788 348
e-mail: p.ponimasz@elhurt-elmet.pl

Kierownik ds. Inwestycji
Eugeniusz Nowik
tel. 85 732 91 36 wew 35
tel. kom. 663 788 417
e-mail: e.nowik@elhurt-elmet.pl

Zastępca Kierownika Rynku Energetyki
Mariusz German
tel. 85 732 91 36 wew. 44
tel. kom. 695 361 886
e-mail: m.german@elhurt-elmet.pl

Zastępca Kierownika Zespołu Teletechniki
Ewa Dudzińska
tel. 85 732 91 36 wew. 20
tel. kom. 884 707 668
e-mail: e.dudzinska@elhurt-elmet.pl

Specjalista ds Sprzedaży i Obsługi Klienta
Mariusz Markiewicz
tel. 85 732 91 36 wew. 23
tel. kom. 667 770 176
e-mail: m.markiewicz@elhurt-elmet.pl

Specjalista ds Sprzedaży i Obsługi Klienta
Tomasz Szum
tel. 85 732 91 36 wew. 23
tel. kom. 667 770 168
e-mail: t.szum@elhurt-elmet.pl

Specjalista ds Sprzedaży i Obsługi Klienta
Kamil Szymański
tel. 85 732 91 36 wew. 32
tel. kom. 667 770 163
e-mail: k.szymanski@elhurt-elmet.pl

Specjalista ds Sprzedaży i Obsługi Klienta
Jakub Fiedoruk
tel. 85 732 91 36 wew. 44
tel. kom. 663 788 331
e-mail: j.fiedoruk@elhurt-elmet.pl

Kierownik Działu Zakupów i Zaopatrzenia
Dariusz Staniszewski
tel. 85 732 91 36 wew. 26
tel. kom. 663 788 419
e-mail: d.staniszewski@elhurt-elmet.pl

Z-ca Kierownika Działu Zakupów i Zaopatrzenia
Tomasz Maleszewski
tel. 85 732 91 36 wew. 43
tel. kom. 695 518 061
e-mail: t.maleszewski@elhurt-elmet.pl

Specjalista ds. Zakupów i Zaopatrzenia
Alicja Grochowska
tel. 85 732 91 36 wew. 41
e-mail: a.grochowska@elhurt-elmet.pl

Specjalista ds. Zakupów i Zaopatrzenia
Czesław Krokos
tel. 85 732 91 36 wew. 31
e-mail: c.krokos@elhurt-elmet.pl

Specjalista ds. Zakupów i Zaopatrzenia
Adam Lipiński
tel. 85 732 91 36 wew. 42
e-mail: a.lipinski@elhurt-elmet.pl

Specjalista ds. Zakupów i Zaopatrzenia
Karol Orzepowski
tel. 85 732 91 36 wew. 37
e-mail: k.orzepowski@elhurt-elmet.pl

Specjalista ds. Zakupów i Zaopatrzenia
Małgorzata Szymańska
tel. 85 732 91 36 wew. 28
e-mail: m.szymanska@elhurt-elmet.pl

Specjalista ds. Zakupów i Zaopatrzenia
Łukasz Wiszowaty
tel. 85 732 91 36 wew. 36
e-mail: l.wiszowaty@elhurt-elmet.pl

Białystok I Kierownik Oddziału - Cezary Wilczko
tel. 667 770 161
email: c.wilczko@elhurt-elmet.pl
Białystok II Kierownik Oddziału - Tomasz Stalbowski
tel. 85 741 27 65
tel. kom. 663 788 006
e-mail: t.stalbowski@elhurt-elmet.pl

Augustów Kierownik Oddziału - Stanisław Chełmiński
tel. 87 643 27 27
e-mail: augustow@elhurt-elmet.pl

Grajewo Kierownik Oddziału - Grzegorz Sawicki
tel. 86 272 35 89
e-mail: grajewo@elhurt-elmet.pl

Siemiatycze Kierownik Oddziału - Marta Kowalska
tel. 882 328 387
e-mail: m.kowalska@elhurt-elmet.pl

Sokółka Kierownik Oddziału - Mariusz Pawełko
tel. 85 711 36 63
e-mail: sokolka@elhurt-elmet.pl

Zambrów Kierownik Oddziału - Grzegorz Sakowski
tel. 663 788 836
e-mail: g.sakowski@elhurt-elmet.pl

Kierownik Działu Dystrybucji i Logistyki
Artur Wrzesiński
tel. 85 732 91 36 wew. 21
tel.kom. 667 770 160
fax. 85 740 36 77
e-mail: a.wrzesinski@elhurt-elmet.pl

Zastępca Kierownika Działu Dystrybucji i Logistyki
Adam Bełbot
tel. 85 732 91 36 wew. 21
fax. 85 740 36 77
e-mail: a.belbot@elhurt-elmet.pl

Kierownik Marketingu
Roman Niczyporuk
tel.kom. 663 788 108
e-mail: r.niczyporuk@elhurt-elmet.pl

Specjalista ds. Marketingu
Marta Siemieniuk
tel.kom. 667 770 126
e-mail: m.siemieniuk@elhurt-elmet.pl